Büyüyen teknoloji şirketlerinin, potansiyellerini gerçekleştirmeleri için, sürekli çalışan, araştıran, sektör deneyimi çok derin, aklı genç, ruhu dinamik bir ekibiz. Amacımız uçtan uca, ekibi büyütme aşamasından, en iyi çalışan deneyimini yaratmaya ve yönetim metodlarını dönüştürmeye, tüm insan ve ekip ile süreçlerde, en iyi şirket kültürlerinin mimarı olmak.

Kültür & Liderlik

Çalışan deneyimine dokunan, performans süreçlerinden, ücret ve ödüllendirme modellerine, eğitim & gelişim programlarına tüm süreç ve programları geliştiriyoruz.  Her seviye lider ekip için, şirketin ihtiyacına uygun liderlik gelişim yolculukları tasarlıyoruz. 

Image by Charlie Firth
Büyüme

Büyüyen teknoloji şirketlerinin belki de en önemli konusu olan ekip kurma konusuna yeni bir yaklaşım getiriyoruz. Şirketlerin işe alım süreçlerini, çalışan değer önermesinden , aday bulmaya, mülakata, vaka çalışmalarından teklife kadar tüm aşamalarıyla tasarlıyor ve bunları yaparken, kritik rollerde, şirket değerlerine en uygun kişilerleri buluyoruz.

Image by Tim Mossholder
OKR

Şirketin stratejsin kısa vadeli operasyonel planlamaya bağlayabilmesi ve ekiplerin kendilerinden ne beklendiğini net şekilde anlayıp, başarıya katkı sağlamaları için son derecek önemki olan ve şirketlere benzersiz bir şeffaflık ve takım çalışması kültürü getiren, OKR ( Objectives & Key Results) yönetim metodunu, şirketlere özel olarak tasarlayıp, uyguluyoruz. 

Image by Nick Fewings